O nas

Jesteśmy Twoim działem IT

Nostromo Solution – zespół profesjonalistów

Doświadczenie i umiejętności

Oferujemy obsługę informatyczną dla firm – usługę helpdesku, administracji serwerami, pełnego outsourcingu IT. Zapewnimy stałą opiekę informatyczną nad całością sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na podstawie zryczałtowanej umowy serwisowej. Doświadczenie na rynku technologii informatycznych pozwoliło nam zbudować profesjonalną, elastyczną ofertę współpracy.

Wiemy że IT ma pełnić funkcje usługowe wobec podstawowych zadań biznesowych – z nami usługi informatyczne będą narzędziem zwiększającym przewagę konkurencyjną Państwa firmy.

16

Lat doświadczenia

132

Klientów

Nasz zespół

qodef-team-image
Prezes Zarządu / CEO - Chief Executive Officer
Zoran Vaskovic

Z sukcesem od 30 lat zarządza projektami w branży informatycznej, transportowej i morskiej, gdzie zdobył szeroką wiedzę. Obecnie zarządza obszarem odpowiadającym za zespół, strategię i analizę biznesową. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobył na stanowisku Chief Engineer w przedsiębiorstwie Stolt-Nielsen Limited, światowego dostawcy rozwiązań transportowych, magazynowych i dystrybucyjnych.

qodef-team-image
Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny / COO - Chief Operating Officer
Lucjan Zieliński

Współzałożyciel Nostromo Solution. W branży IT od ponad 15 lat, wciąż pogłębia wiedzę licznymi szkoleniami i warsztatami z zakresu szerokorozumianego bezpieczeństwa IT. Ukończył wydział Cyberbezpieczeństwo na Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Dzięki umiejętnościom jakie nabył wieloletnim doświadczeniem posiada wysokie kompetencje i kwalifikacje w zakresie doradztwa i wdrożenia w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. W Nostromo Solution odpowiada za realizacje strategii przedsiębiorstwa.

qodef-team-image
Wspólnik, Specjalista Ds. Systemów Informatycznych
Kamil Grochowski

W Nostromo odpowiedzialny jest za systemy zapobiegania wyciekom danych DLP, a także codzienną obsługę naszych klientów. Bogate doświadczenie i umiejętności pozwalają mu zapewnić klientowi specjalistyczną pomoc z zakresu IT jakiej potrzebuje.

qodef-team-image
Specjalista ds. Sprzedaży Usług Informatycznych
Agnieszka Błaszczyk

W Nostromo Agnieszka dba aby nasi klienci zawsze wiedzieli, że jesteśmy tylko dla nich. Gruntowna wiedza i znajomość rynku IT, a także świetny kontakt z klientami sprawia, że bez problemu dopasuje ofertę skrojoną na miarę twoich potrzeb.